بارداری دسته جمعی!
ساعت ٢:٠٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٧   کلمات کلیدی:

در اقدامی بی سابقه و عجیب 17 دختر شانزده ساله در یک دبیرستان آمریکایی با یکدیگر عهد کرده اند که خود را باردار کنند و سپس با یکدیگر کودکانشان را تربیت کنند.
* مجله "تایم" به نقل از "ژوزف سولیفن" مدیر دبیرستان "گلوسیستر" در ایالت "ماساچوست" نوشت: پس از بررسی های انجام شده پی بردیم که این "بارداری دسته جمعی" در پی یک عهد و پیمان که میان این دختران شانزده ساله صورت گرفته، انجام شده است.
"تایم" در ادامه نوشت: آمار و ارقام نشان می دهد تعداد دختران باردار شده در این مدرسه در سال تحصیلی 2007 – 2008 چهار برابر آمار در تاریخ مشابه سال گذشته است.
مدیر این دبیرستان در ادامه سخنان خود افزود: پس از بررسی های انجام شده مشخص شد که پدران کودکانی که قرار است تا چند ماه آینده به دنیا بیایند، نوجوانانی هستند که سن آنان از 24 سال فراتر نرفته و هیچ کدام خانه و کاشانه ای برای خود ندارند.
"تایم" در پایان نوشت: هیچ یک از این دختران باردار حاضر به گفتگو با این مجله در مورد اقدام خود نشدند.


آیا تا بحال بر سر کودکی دست نوازش کشیده اید؟
ساعت ۱:٥٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٧   کلمات کلیدی:

روزی در یک دهکده کوچک، معلم مدرسه از دانش آموزان سال اول خود خواست تا تصویری از چیزی که نسبت به آن قدردان هستند، نقاشی کنند. او با خود فکر کرد که این بچه های فقیر حتماً تصاویر بوقلمون و میز پر غذا را نقاشی خواهند کرد. ولی وقتی داگلاس نقاشی ساده کودکانه خود را تحویل داد، معلم شوکه شد.

 

 

او تصویر یک دست را کشیده بود، ولی این دست چه کسی بود؟

بچه های کلاس هم مانند معلم از این نقاشی مبهم تعجب کردند. یکی از بچه ها گفت: "من فکر می کنم این دست خداست که به ما غذا می رساند. یکی دیگر گفت: شاید این دست کشاورزی است که گندم می کارد و بوقلمون ها را پرورش می دهد.هر کس نظری می داد تا این که معلم بالای سر داگلاس رفت و از او پرسید: این دست چه کسی است، داگلاس؟داگلاس در حالی که خجالت می کشید، آهسته جواب داد: خانم معلم، این دست شماست. معلم به یاد آورد از وقتی که داگلاس پدر و مادرش را از دست داده بود، به بهانه های مختلف نزد او می آمد تا خانم معلم دست نوازشی بر سر او بکشد.

شما چطور؟! آیا تا بحال بر سر کودکی دست نوازش کشیده اید؟