شناخت شخصیت از رنگ مو

شخصیت انسان حتی در موهایش پیداست. باور کنید به راحتی می توان از روی موهای انسان ها شخصیت آنها را شناخت. در مطلب زیر که برگرفته از سایت شمیم است شناخت رفتار انسان از روی چگونگی حالت و رنگ موها مورد بررسی قرار گرفته است.

● شناخت رفتار از چگونگی حالت موها

۱) خانم هایی که موهایشان را از پشت گوش هایشان محکم می بندند، انسان هایی گوشه گیر هستند که اغلب میل به عزلت و تنهایی دارند، این ها به راحتی نسبت به دیگران اطمینان نمی کنند.

۲) خانم هایی که با موهایشان بازی می کنند و گاهی آنها را بالا می بندند، تا حدی که جزیی از گردنشان مشخص می شود، بیانگر آن است که آنها از هرچه که آزادی شان را مقید می کند بی زارند و انسان هایی راحت طلب هستند و از برقراری رابطه با مردم خشنودند.

۳) خانم هایی که عادت دارند غالبا موهایشان را دور انگشتانشان بپیچند و بازی کنند، معمولا خواستار جلب توجه دیگران هستند و دوست دارند که مردم دوستشان بدارند و از آنها تعریف کنند.

۴) خانم هایی که دائما به موهایشان دست می زنند و اسباب سرگرمی آنهاست، کسانی هستند که نازپرورده و لوس هستند و ماجراجویی و مبارزه طلبی را دوست دارند.

● شناخت شخصیت از رنگ مو

۱) موهای سیاه: اشخاصی که موهای سیاه دارند، دارای شخصیتی قوی و استوار و پرچذبه هستند، دوست دارند عصبانیت خود را ظاهر کنند، بسیار ساده و زود عصبانی می شوند و در مقابل امور سخت، صبر و استقامت زیادی از خود نشان می دهند، بسیار صبورند و در بسیاری از امور هم خواستار نوگرایی و تجدد می باشند در تنها چیزی که ممکن است در تغییرش تردید نشان دهند، همان تغییر رنگ موهایشان می باشد. چنین افرادی دارای شخصیتی آرام و رومانتیک می باشند.

۲) موهای قهوه ای تیره: اشخاصی که دارای موهای قهوه ای تیره هستند ذاتا انسان های غریبی به شمار می روند که گاهی گوشه گیر و گاهی اجتماعی هستند، نسبت به کودکان علاقه زیادی نشان می دهند و حتی با آنها بازی هم می کنند، از راه های بسیار ساده به دنبال کسب شهرت هستند و بعضی اوقات خجالتی هستند. گاهی هم بی باک هستند و می توان گفت; انسان هایی متجدد می باشند و بسیاری از اوقات هم به تغییر دادن رنگ موی خود علاقه نشان می دهند. زیرا احساس خستگی و تکراری بودن نسبت به هر چیز که در اطرافشان است، می کنند.

۳) موهای شاه بلوطی(خرمایی مایل به قرمز): این افراد انسان هایی بسیار غریب و عاطفی بشمار می روند و گاهی هم بدذات می شوند، بدبین و بدچشم نسبت به هر چیزی و در تصمیمات خود عجول و شتابزده و همه شاهدند که آنها اشخاصی هستند مغرور به علم خود و مردان ثروتمند و زیبا آنها را براحتی جذب می کنند و با علم به اینکه زیبایی فانی و از بین رفتنی است، آنها عاشق زیبایی هستند.

۴) موی بور: افرادی که دارای موهای بور هستند شخصیت شان به زیبایی شان وابسته است، انسان هایی هستند با اعتماد به نفس بالا و غالبا از آنچه می بینند دستپاچه و هول می شوند، انسان هایی بسیار اجتماعی هستند که دوست دارند با هر شخص غریبه ای آشنا شوند و مردم را خیلی دوست دارند، بعضی از آنها به زیبایی شان می نازند و به خاطر رنگ موهایشان مغرور می شوند، زیرا این رنگ مو بسیار مورد توجه برخی از زنان و مردان است

/ 1 نظر / 44 بازدید
مینو

مطالب خوبی است . درمورد من درست است . مرسی [گل]